Nesil Şirketler Grubu - www.nesil.com.tr
 
NESİL ŞİRKETLER GRUBU

 

Nesil Basım Yayın Gıda Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi


Önceki adıyla Yeni Asya Yayınları 1968 yılından bu yana kesintisiz yayın hayatındadır. “ Gayemiz vatan sathını bir mektep yapmak” sloganıyla çıkan yayınevimiz, hem akademik seviyede, hem de halk seviyesinde ürettiği kitaplarla aydın halk kopukluğunu gidermeyi amaçlamıştır.

 

Yayıncılık alanında sürekli gelişen şartları ve imkanları takip eden Nesil Yayınları her geçen gün ürün yelpazesini artırma çabasını sürdürmektedir. Okur kitlesini daha da genişletme maksadıyla yayınlanan her bir kitabın tanıtımına çok büyük özen gösterir. Bu yönde yazılı ve görüntülü basında reklamlar vererek, özellikle halkla ilişkiler bölümü aracılığıyla basın yayın organlarıyla bağlantısını sürekli güçlü tutmaya çalışmaktadır.

 

(Nesil Şirketler Grubu içinde yer alan diğer birimlerle birlikte yayınevimiz 7000 metrekare üzerine kurulmuş, yayıncılık için gerekli tüm birimleri (matbaacılık sistemleri dahil) oluşturmuş komple tesislerden meydana gelmektedir.)

 

Bugüne kadar 1500 çeşit ürün yayınlamıştır. Çocuk kitaplarından ansiklopedilere, roman, hikaye, deneme, doktora tezlerine, ses kasetlerinden vcd’lere kadar çok geniş alanlarda yayın hizmeti vermektedir.

Faaliyet Konusu: Tarihi ve edebî romanlar, hikâye ve şiir kitapları, kişisel gelişim kitapları, ansiklopediler; çocuklara, ailelere, gençlere ve toplumun hemen her kesimine yönelik eğitim kitapları; sosyal ve kültürel kitaplar; sesli ve görüntülü yayınlar.

Adres: Nesil Basım Yayın Gıda Tic. ve San. A.Ş. Sanayi Cad. Bilge Sok. No:2 Yenibosna  Bahçelievler / İSTANBUL

Posta Kodu: 34196

Telefon: +90 (212)  551 32 25 (pbx)
Faks:   +90 (212) 551 26 59
Online Satış:  Nesil Kitap
e-posta : nesil@nesil.com.tr
  

 

  Nesil Yayınları

  Etkileşim Yayınları

  Söz Basım Yayın

  Nesil Çocuk

  Genç Nesil

  Okul Öncesi Nesil

  Nesil Takvim

  Nesil Catering

 

Moral FM

  Moral Dergisi

 

 
   Nesil Basım Yayın Gıda Ticaret ve Sanayi  A.Ş. - www.nesil.com.tr


  Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  İnsan Kaynakları  |  Sanal Mağaza  |  İletişim  |  Site Haritası

© 2009 Nesil  |  e-posta: nesil@nesil.com.tr  |  Telefon: +90 212 - 551 32 25 pbx  |  Faks: +90 212 - 551 26 59 İstanbul